6 Bdr Villa With Tennis Court

  • 350 μ²
  • 6 υπνοδωμάτια
  • 4 μπάνια
  • 14 επισκέπτες
  • 7 κρεβάτια

Κατά τη διαμονή στην 6 Bdr Villa With Tennis Court Πάφος με 6 υπνοδωμάτια οι επισκέπτες μπορούν να ασχοληθούν με τένις επί χόρτου ή να επισκεφθούν τον Ναό Παναγίας Χρυσοπολίτισσας, που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια.

Η βίλα διαθέτει θέα στον κήπο. Τα μπάνια επίσης διαθέτουν στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες για περισσότερη άνεση.

Για αυτοεξυπηρέτηση στην τραπεζαρία προσφέρονται παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν πιάτα βρετανικής κουζίνας στο Tea for Two, που βρίσκεται σε απόσταση 7 λεπτών με τα πόδια.

Η βίλα με 4 μπάνια βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Διεθνής Πάφου, ενώ φυσικά αξιοθέατα, όπως το Αρχαιολογικό Πάρκο Πάφου είναι σε απόσταση 2 χλμ. Οι θρησκευτικοί χώροι στην περιοχή περιλαμβάνουν την Κατακόμβη Αγίας Σολωμονής, που απέχεισε απόσταση 17 λεπτών με τα πόδια. Ο σταθμός λεωφορείων Tafoi Ton Vasileon - Amfitrionos, που βρίσκεται μόλις 450 μέτρα από την 6 Bdr Villa With Tennis Court, προσφέρει επιλογές μεταφοράς στην περιοχή.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 6 Bdr Villa With Tennis Court Πάφος
Luxurious One Maisonette By Ezoria Villas
Τιμή μόνο για κινητά

Luxurious One Maisonette By Ezoria Villas

9.2
Άριστο 7 σχόλια
144 μ από το κατάλυμα
USD 158 USD 142
ανά νύχτα
Elysian Blue Villa 1
Τιμή μόνο για κινητά

Elysian Blue Villa 1

8.6
Έξοχο 11 σχόλια
520 μ από το κατάλυμα
USD 175 USD 158
ανά νύχτα
Elysian Blue Villa 2
Τιμή μόνο για κινητά

Elysian Blue Villa 2

9.5
Εξαιρετικό 15 σχόλια
532 μ από το κατάλυμα
USD 179 USD 161
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Πάφου
    19 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Δραστηριότητες

    • Wind surfing
    • Κατάδυση
    • Ιππασία
    • Ένα γήπεδο τέννις

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο

    Γεύματα

    • Σνακ μπαρ στην πισίνα
    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
    • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Παιδική χαρά

    Αναψυχή

    • Εξωτερική πισίνα
    • Παραλία
    • Ξαπλώστρα
    • Υδάτινο πάρκο
    • Ηλιόλουστη ταράτσα
    • Κήπος
    • Παροχές BBQ

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Τζάκι

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας0004012
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποιο είναι το πιο κοντινό σε η 6 Bdr Villa With Tennis Court αεροδρόμιο;
      Η 6 Bdr Villa With Tennis Court είναι 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Διεθνής Πάφου.
    • Πόσο κάνει η διαμονή σε η 6 Bdr Villa With Tennis Court;
      Η τιμή μιας νύχτας σε η 6 Bdr Villa With Tennis Court αποτελεί 590€.
    • Ποιοι είναι οι κανόνες της άφιξης και της αναχώρησης από/σε η 6 Bdr Villa With Tennis Court;
      Οι πελάτες της η 6 Bdr Villa With Tennis Court πρέπει να έρθουν από τις 23:59 και να φύγουν μέχρι τις 11:00.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά σε η 6 Bdr Villa With Tennis Court;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η 6 Bdr Villa With Tennis Court περιλαμβάνουν Island Blue και Raffles.
    • Υπάρχει πισίνα σε η βίλα;
      Ναι, οι πελάτες της η βίλα μπορούν να χρησιμοποιήσουν ιδιωτική πισίνα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Πάφου
    19 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    6 Bdr Villa With Tennis Court Πάφος

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο